Dijital Transformasyon

Borusan Otomotiv Grubu, en iyi müşteri deneyimini sunma hedefiyle, dijital teknolojiler ile iş süreç dönüşümüne ve dijital kültür değişimine odaklanmaktadır.

“Dijital Olgunluk” seviyesini düzenli olarak ölçerek, geliştirmektedir. Aralarında bankacılık, perakende, e-ticaret gibi 100’den fazla firmanın değerlendirildiği Dijital Olgunluk çalışmasında, Türkiye ortalamasının önünde yer alarak; müşteri deneyimi, dijital teknolojiler ile iş yapma ve şirket büyümesine destek alanlarında, dijital stratejileri güçlendirmektedir.

En İyi
Müşteri Deneyimi
İçin
Veri Odaklı
Karar Alma

Veri analitiği çalışmaları, satış ve satış sonrası hizmetleri alanında farklı makine öğrenmesi modellemeleri ile geliştirilmektedir.

Gerçek zamanlı operasyon takibi ve veriye dayalı karar mekanizmaları güçlendirmeye devam edilmektedir.

Verimliliği artırmak, uyumluluğu sağlamak ve çalışanlarımıza değer katmak için Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) süreçleri yaygınlaştırılmaktadır.

Online kanallar bünyesinde BMW, MINI, BMW Motorrad, Jaguar ve Land Rover için satış rezervasyonu yapıları, müşterilerin geri bildirimlerine göre geliştirilmektedir.

Dijital dönüşümün gerçek anlamda başarıya ulaşmasına destek veren “Digital Tribe” ve “Digital Experience Day” gibi şirket içi etkinlikler ile dijital deneyim, çalışanlarla paylaşılmaktadır.

Yetkinliklerimizi geliştirmek, büyümeyi desteklemek ve en iyi müşteri deneyimini sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Dijital
Yetkinliklerin
Artırılması

Lütfen cihazınızı dikey konumda kullanınız.