Hep Bir Adım Önde

Bugün bizimle çalışan yetenekli çalışanlarımız, uzun vadeli büyüme hedeflerimiz için rakipsiz bir temel oluşturuyor. Bu bağlamda tüm adaylarımız için adil işe alım fırsatları sunuyoruz.

Borusan Otomotiv bünyesinde görev yapan tüm çalışanlarımız, terfi imkânına sahiptirler. Görev ve sorumluluklar çerçevesinde belirlenen kriterlere göre, iş sonuçları ve yetkinlik üzerinden değerlendirmeler yapılır.

Firmamız bünyesinde yer alan açık pozisyonları “Kariyer.net”, “Linkedin” ve “Youthall” üzerinden inceleyebilir ve güncel ilanlara başvuru yapabilirsiniz.”

Alpha Staj
Borusan Alpha Staj Programımız kapsamında, üniversite 3. ve 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencilerini uzun dönem stajyer olarak değerlendiriyoruz. Programımız boyunca öğrenciler haftanın 2 ya da 3 günü stajlarını yaparken bir yandan da eğitimlerine devam edebiliyor. Alpha stajyerlerimiz, staja başladıkları ilk gün itibarıyla deneyimli Borusan çalışanlarıyla birlikte öğreniyor, gelişiyor, projelerde yer alıyor ve katkı yaratıyor. Böylelikle kariyerlerine bir adım önde başlıyor. Mezun olan stajyerleri Borusan Alpha Genç Yetenek Programı için mutlaka değerlendiriyor, Borusan yolculuklarının devam edebilmesi için onları destekliyoruz.

Alpha Genç Yetenek
91 yılından beri yürüttüğümüz ve The Peer Awards for Excellence’dan uluslararası ödül kazanan Borusan Alpha Genç Yetenek Programımız kapsamında, potansiyeli yüksek yeni mezun gençleri Borusan Otomotiv Grubu’na kazandırıp geliştirerek geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz. Mevcut yılın Haziran/Temmuz döneminde lisans ya da yüksek lisans eğitimini tamamlayabilecek öğrencileri potansiyellerini ölçeceğimiz değerlendirmelere alıyoruz. Bu değerlendirme sonrasında tam zamanlı olarak işe alınan yeni mezunları 2 senelik yapılandırılmış bir gelişim programına dahil ederek geleceğin liderleri olma yolunda destekliyoruz.

Üniversite İş Birlikleri
Borusan Otomotiv Grubu olarak yenilikçi yaklaşımımız ve gelecek vizyonumuz doğrultusunda, geleceğe yön veren gençlerin gelişimine önem veriyoruz. Üniversite iş birliklerimiz ile genç yetenekleri ilgi alanları doğrultusunda çeşitli deneyimlerle buluşturarak otomotiv sektörüne kazandırıyoruz. Yürüttüğümüz üniversite projeleri ve vaka çalışmalarının yanında çeşitli üniversite etkinliklerinde aktif rol alarak gençlerin bulunduğu her alanda varlığımızı güçlü tutuyoruz. Borusan Otomotiv Grubu olarak otomotiv sektöründe kariyer hedefleyen gençleri kariyer yolculuklarında her zaman destekliyor, gençlerle kurduğumuz temas ışığında yenilikçi yaklaşımımızı onların bakış açılarından aldığımız ilham ile genişletiyoruz.

Mentorum
2019 yılından beri devam eden Mentorum programı ile her yıl çalışanlarımızı yöneticilerimizle mentorluk süreci için bir araya getiriyoruz. Mentorum programı, Mentorların liderlik gelişimine; Menteelerin ise yetkinlik gelişimi ve kişisel liderliğine katkı sağlaması nedeniyle hem Mentor hem de Menteeler için karşılıklı fayda sağlayan bir süreç. Programımızı kurumsal bilgi ve deneyimi aktararak herkesin gelişimine destek olan, motivasyon yaratan ve aynı zamanda çalışanlarımızın liderlik ve iletişim becerilerini arttıran bir gelişim yolu olarak görüyoruz.

Borusan Akademi
Kurumsal öğrenme ve bireysel gelişim ihtiyaçlarını entegre ve sistematik bir modelle yürüten Borusan Akademi; *Kurum kültürü ve değerlerinin yaygınlaştırılması ve tutundurulmasını sağlar.
*Hayat boyu öğrenme felsefesi ile sürekli gelişimi destekler ve kurum içinde "Öğrenme Kültürü" oluşturulmasına liderlik eder.
*Borusan Akademi dünyadaki trendleri takip ederek, çalışanlara en güncel içerik ve yöntemleri sunar.
*Kişinin öğrenme tarzı ve hızına göre çeşitlilik içeren kaynaklar ve metodlarla çalışanı destekler.

Yönetici Gelişim Programı
Yönetici rollerine yeni atanan çalışanlarımızın bireysel ve ekip liderliği konularında adaptasyonlarının sağlanması, liderlik becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Liderlik Fakültesi
Borusan Grubu kapsamında yüksek performans ve potansiyele sahip çalışan gruplarının gelişimi, özenle hazırlanmış ve yapılandırılmış bir gelişim programıyla desteklenerek, kendilerinin bir sonraki rollerine hazırlanmasını amaçlamaktadır. Programda içeriğinde, eğitmenler liderliğinde atölye çalışmaları, seminerler, uygulamalı çalışmalar, dijital öğrenme kaynakları, eğitimler ve mentorluk/koçluk desteklerine yer verilmektedir. Liderlik Fakültesi katılımcılarına seviye bazlı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özelleştirilmiş programlar sunulmaktadır.

Lütfen cihazınızı dikey konumda kullanınız.