Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve / veya Jaguar Land Rover Limited, Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 80 80 no'lu İletişim Merkezi'mize iletebilirsiniz.
1 KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
2 İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ

Tercih Ettiğiniz İletişim Kanalları *

 
3 MESAJINIZ
Borusan Otomotiv Grubu’nun X Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. BMW AG Jaguar Land Rover Ağaçlı Oto Akçinler Otomotiv AU Otomotiv Badıllı Oto Beyhan Oto Borusan Oto Adana - Mersin Borusan Oto Avcılar Borusan Oto Bodrum Borusan Oto Çayyolu Borusan Oto Çorlu Borusan Oto Diyarbakır Borusan Oto Esenboğa Borusan Oto Gaziantep Borusan Oto İstinye Borusan Oto Samandıra Borusan Oto Vadi Burmot Dinamik Oto Ege Servis Erenler Otomotiv ER-Güleryüz Gül-Al İnciroğlu Otomotiv İstanbul Oto Koçtürk Otomotiv Kosifler Oto Antalya Kosifler Oto Bağdat Caddesi Kosifler Oto Bostancı Kosifler Oto Samsun Kosifler Oto Trabzon Köprülü Oto MSC Otomotiv Musluoğlu Oto Sömer Otomol Ataşehir Otomol Bodrum Otomol Çayyolu Otomol İzmir Otomol Maslak Otomol Merter Özgörkey Denizli Özgörkey Otomotiv Özgür Oto Öztorun Oto Öztorun Sakarya Piyalepaşa Otomotiv Sandıkçı Oto Teknik Oto Bursa 1 Teknik Oto Bursa 2 Nilüfer Teknik Oto Bursa 3 Teknik Oto Eskişehir Trend Oto Üçler Otomotiv , bana özel fırsat ve ayrıcalıklar sunarak, kişisel verilerimi Aydınlatma Metni kapsamında işlemesini ve hizmet ilişkisi içerisinde olduğu taraflar ile paylaşmasını

Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?

Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.' nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?


(*) işaretli alanların doldurulması zorunludur.