Hep daha iyisini arar ve sorgularız. Her zaman bir adım önde olmayı hedefleriz.

Faaliyet Raporları

Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde pazar payı, üstün müşteri tecrübesi ve en iyi çözüm açısından lider olmayı kendimize hedef belirledik. Önde gelen markaların sıra dışı bölgesel ağlarında çalışan yüksek performanslı yaratıcı insanlar; operasyonel mükemmellik sayesinde üstün bir müşteri tecrübesi yaratmaktadır. Sürdürülebilir büyüme için çalışmalarımız esnasında daha iyi bir çevre ve topluma katkıda bulunuyoruz.

Başarılı müşteri ilişkileri yönetimi sistemimiz tarafından uygulanmakta olan müşteri segmentasyon süreci, müşterinin yaşam döngüsü esnasında doğabilecek gereksinim ve isteklere değişik çözümler üretmemizi mümkün kılıyor. Daha verimli bir müşteri takip sistemi ve değişik müşteri segmentlerine yapılan pazarlama faaliyetlerinde daha esnek olabilmek için altyapımızı oldukça geliştirdik. Liderlik ve CRM sayesinde Borusan Otomotiv ve Oto, Grup içerisindeki en müşteri odaklı şirket olma onuruna layık görüldüler.

Satış sonrası servislere her zaman öncelik vererek müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati konularında hedeflerimizin çok daha ötesinde sonuçlar elde etmeyi başardık.

Tümsel grup performansı güçlendirmek ve çalışanlarımızın bireysel yeteneklerini geliştirebilmek için hem şirket bazında hem de Borusan Akademi’de stratejik eğitim ve gelişim programları uygulandı.

Yeni bir iş kültürü yaratmak ve sürekli gelişimi sağlayabilmek amacı ile 2002 yılından beri Yalın Altı Sigma yöntemini kültürümüzün bir parçası haline getirdik. İş süreçlerimizdeki verimliliği ve mükemmelliği artırarak müşterilerimizin memnuniyetini sürekli olarak yükseltmeyi kendimize hedef olarak benimsedik.

Aşağıdaki finansal grafikleri inceleyebilir, dilerseniz şu linkten güncel faaliyet raporunu görüntüleyebilirsiniz.Başarıya ancak sürdürülebilir planlarla ulaşılabilir.

Veriler

Borusan Holding
İSTANBUL, TÜRKİYE
GIWA Holding GmbH & Co. KGaA
MÜNİH, ALMANYA


Otomotiv Grubu Perakende Satışları


Otomotiv Grubu Marka Bazında Perakende Satışları


Otomotiv Grubu Marka Bazında Perakende Satış Dağılımı