6 Sigma

Proje Örnekleri

Neden 6 Sigma | Borusan Otomotiv


Aşağıda, 6 Sigma projeleri sonucunda hayata geçirilen uygulamalardan bir kaç örnek verilmiştir.

BMW Motosiklet Kiralama

Borusan Otomotiv yine bir “ilk” gerçekleştirerek, motosiklet severlere günlük veya uzun dönemli BMW Motosiklet kiralama hizmeti vermeye başladı.
Nisan 2005’de başlayan bu yeni hizmet ile, bakım ve onarımları Borusan Otomotiv’in üstün kalite standartları güvencesinde yapılmış, teslimata hazır motosiklet filosundan günlük veya uzun dönemli BMW Motosiklet kiralama, mevcut BMW Motosiklet filosundaki dilediğiniz bir modeli deneme, geziler için motosiklet ihtiyaçlarını karşılama ve motosiklet servise bırakıldığında dahi sürüş keyfinin devam etmesi gibi fırsatlar sağlanıyor. BMW Motosiklet dünyasının bu yepyeni hizmetiyle tanışmak ve daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

 BMW Rider Academy

BMW Motorrad standartlarına göre Borusan Oto İstinye tesislerinde inşa edilen ve 2004 yılı Mayıs ayında faaliyete geçen BMW Rider Academy, motosiklete yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar geniş bir yelpazede motosiklet severlere kaliteli güvenli sürüş programları alma olanağı sağlıyor. Sürüş alanı, yol ve enduro pistleri bulunan BMW Rider Academy’de sadece BMW kullanıcılarına değil tüm motosiklet severlere hizmet veriliyor. BMW Rider Academy, sürüş programların dışında da çeşitli aktiviteleri ile de motosiklet severlerin buluşma noktası. Detay bilgi için lütfen tıklayınız.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Borusan Otomotiv satın almaksızın uzun dönem araç kiralama hizmetlerini alıştığınız standart ve hizmet kalitesinde sunmaktadır. Şirket veya şahıs olarak uzun dönem kiralama ya da filo yenilemek amacıyla BMW, MINI ve Land Rover markalarından birini seçerek Borusan Otomotiv Araç Kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz. Detay bilgi için tıklayınız.