Örnek Projeler

Borusan Otomotiv Çatalca Dağıtım Merkezi

Borusan Otomotiv Çatalca Dağıtım Merkezi yapılan bir siyah kuşak projesi ile hayata geçirilmiştir. Bu proje ile, ana iş alanlarımızdan olan lojistik hizmetlerimiz ile ilgili fiktif sahalar; araç ve parça depolama; yetkili satıcı ve servilere yapılan sevkiyatlarla ilgili yaşanılan alan yetersizliğinden doğan ihtiyaç üzerine lojistik merkezi yatırımı yapılmıştır.

BMW Premium Selection

Müşterilerine çeşitli avantajlar sunarak onaylı kullanılmış otomobil satışı yapan “BMW Premium Selection” konsepti, bir siyah kuşak projesi olarak hayata geçirilmiştir. “BMW Premium Selection” konseptinde ayrıcalıklı olarak sunulan hizmetler aşağıdaki gibidir:
  • 24 Aylık BMW Premium Selection Garantisi
  • 24 Saat Yol Yardımı
  • 7 Gün - 500 km Değişim Garantisi
  • Finansman Kolaylığı
  • Garanti Edilen Takas Teklifi
  • Onaylı Servis Geçmişi
  • 360 Derece Teknik ve Optik Kontrol

BMW Rider Academy

Dünyada 30 ülkede faaliyet gösteren BMW Rider Academy, yaptığımız siyah kuşak projesi ile Avrupa standartlarında hizmet veren Türkiye’deki ilk motosiklet eğitim merkezi olarak hayata geçirilmiştir.

BMW Rider Academy’nin var oluş amacı, motosiklet kullanıcı sayısını arttırmak, güvenli sürüş eğitimleri vermek ve genel anlamda motosikletin daha geniş kitlelere yayılmasına yönelik çalışmalarda bulunmaktır. BMW Rider Academy, başlangıç seviyesindeki bir sürücüden, daha önce formal bir eğitim almamış olan deneyimli bir sürücüye kadar tüm motosiklet severler için çeşitli sürüş programları sunmaktadır.

Borusan Otomotiv İletişim Merkezi

Temsil ettiğimiz tüm markalarımızın müşterilerine hizmet sunduğumuz çağrı merkezimizin iş geliştirme merkezine dönüşümü, gerçekleştirilen siyah kuşak projemiz ile tamamlanmıştır. “Business Development Center” projesi ile, Borusan Otomotiv İletişim Merkezi’ndeki tüm süreçler değerlendirilmiş ve pek çok iyileştirmeler yapılmış; yönetim yapısı değiştirilerek şirketimizde “İletişim Merkezi Sorumlusu” pozisyonu oluşturulmuştur. Borusan Otomotiv İletişim Merkezi, mevcut durumda tüm Yetkili Satıcı ve Servislerimize kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir yaklaşım ile faaliyet göstermektedir.