Çözüm üretiriz. Yeni yaklaşımlar geliştirilerek işlerin nasıl yapılabileceğini düşünür ve konuyla ilgili görüşlerimizi söyleriz.

Kariyer


Kariyer Günleri

Borusan Grubu ve Borusan Otomotiv olarak, mevcut işlerimizi daha iyi yapabilmek, değişen koşullara uyum sağlayabilmek, hep bir adım önde olabilmek ve kurumumuzun gelecekteki yöneticilerini yetiştirebilmek amacıyla, üniversitelerle yakın bir işbirliği içinde "Yetiştirme Elemanı Projesi"ni yürüterek yeni mezunlara iş olanağı sağlıyoruz.

Aramıza katılan yeni mezun arkadaşlarımızın kendilerini geliştirmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gereken ortamı hazırlamayı, çalışanlarımıza fırsat yaratmayı ve destek olmayı, vizyonumuza ulaşmada en önemli anahtar olarak görüyoruz.

Yeni mezun adaylarımızla tanışmak amacıyla üniversitelerde katılmış olduğumuz kariyer günleri etkinliklerinde bizleri daha yakından tanıyabilir ve Yetiştirme Elemanı Projesi’ sine katılabilirsiniz.

Staj Olanakları

Yaz stajı dönemi Haziran-Eylül ayları arasında olup, başvuru dönemi Mayıs ayında başlamaktadır. Lise stajyerleri dönemi Ekim-Haziran arasında olup,  başvuru dönemi Eylül ayında başlamaktadır.

Burs Olanakları

Borusan Otomotiv'in mevcut bir burs programı bulunmamaktadır. Borusan Grubu’nda tüm eğitime destek faaliyetleri, Borusan Holding kurucu başkanı Sn. Asım Kocabıyık tarafından kurulmuş olan Borusan Kocabıyık Vakfı tarafından yürütülmektedir. Eğitim desteği için başvurular www.bkv.org.tr web sitesi üzerinden yapılmaktadır. 

İş Olanakları

Sizi, "Hep Bir Adım Önde" olma prensibiyle çalışanı her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve çalışanın sürekli gelişimini sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.